Başarı Hikayeleri

Adem Yılmaz

"ARILAB Türkiye yapılanmasında Pegasoft Enterprise kullanıcısı olarak yıllardır sunulan deneyimi yine Pegasoft Ultimate ile devam etme kararı aldık. Potansiyel satışlarımızın kontrol altına alınmasından, teslim ve sonrası hizmet takiplerine kadar geçen bütün süreçleri net ve hızlı bir şekilde kontrol etmemiz bizim daha verimli çalışmamıza sebep oldu. Sunduğu güvence yıllardır birlikte iş ortaklığı yapmamızı sağladı. E-çözümlerdeki ileri teknoloji alt yapısı bizim bu sürece kolayca adapte olmamıza katkıda bulundu. Çalışmalarımızda vazgeçilmezimiz olan partnerimize teşekkür ederiz."

Adem Yılmaz

Yönetim Kurulu Başkanı

ArıLab
Alper Demir

"Kitap, kırtasiye ve oyuncak sektöründe tedarikçi firma olarak 40 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Geniş ürün gamı ile hizmet anlayışımızı bölgesel olmaktan öte ulusal bir yapıya dönüştürme gayemizi Pegasoft ile güçlendirdik. Kurumsal yapımızı günümüz ticaret kurallarına entegreli olarak hazırlayarak bizlere kullanım imkânı sunması ile çalışma hayatımıza kolaylıklar kattı. Sistemsel kullanım avantajlarını dijital uyumlulukla desteklemesi gerek şirket içi departmanlarımızda gerekse saha çalışmalarında bulunan personelimizin daha profesyonel bir yaklaşımla işlerini yapmalarını sağladı. Yine sunduğu raporlama sistemi ile verimliliğimizi artırma, kurumsal öngörü ve planlama gibi hususlarda bizlere rehber oldu."

Alper Demir

Yönetim Kurulu Başkanı

Bilgi Dağıtım
Arzu Nur Niziplioğlu

"Asalet, zarafet ve kendine özgü mistik çekiciliği ile HATUN İSTANBUL, hem çok tanıdık hem yepyeni hizmetler sunuyor. Topkapı Mercure Otel'de açılan ilk mağazasının ardından yurt içi ve yurt dışı birçok noktada hizmet veren firmamızı köklü bir sistem sağlayıcı olan Pegasoft ile sigortalıyoruz."

Arzu Nur Niziplioğlu

Firma Sahibi

Hatun İstanbul
Elif Özdil

"TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre TÜRKAK’tan akredite olan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeterliliğine sahip TÇMB Ar-Ge Laboratuvarları 35 yıllık deneyimi ile ulusal/uluslararası Ar-Ge inovasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Pegasoft sayesinde sahip olduğumuz tecrübe ve profesyonelliği daha kaliteli ve güvenilir işler sunarak ilerletmekteyiz."

Elif Özdil

Ar-Ge Sorumlusu

Türkiye Çimento Sanayicileri Birliği
Erol Doğan

"İş potansiyelini giderek arttıran firmamız kurulduğundan bu yana aradığı desteği her zaman Pegasoft Çözümleri ile sağlayabildi. Farklı alanlarda hizmet vermemize rağmen işlerimizi tek bir programda takip edebiliyor ve bunun rahatlığını yaşıyoruz. Bundan sonra sürekli kendini geliştirmekte olan Pegasoft ile çalışmaya devam ederek potansiyelimizi daha arttırma düşüncesindeyiz."

Erol Doğan

Yönetim Kurulu Başkanı

5B Mühendislik