Neden Ultimate

Pegasoft ile bir sonraki hamleniz

Mutlak

Başarı

İhtiyacınız olan her şey tek bir yazılımda!

Ultimate
Performans

İş yazılımının “Ultimate / Nihai” halini yüksek performans garantisi ile sunuyoruz. Pegasoft Ultimate iş dünyasında ihtiyacınız olacak bütün araçları ve fonksiyonları bünyesinde barındırır. Yüzbinlerce kayıt arasından ihtiyacınız olan verilere bir tıkla erişir, verilerinizi güvenle kaydeder, departmanlarınız arasındaki iş birliğini ve iletişimi güçlendirir.

Ultimate
Üretkenlik

Bütün departmanlarınızı bir çatı altında toplayın. Çok çalışmak veya akıllıca çalışmak arasındaki farkı Pegasoft Ultimate ile deneyimleyin.

Ultimate
İş Zekası

Yapay zekanın gücüyle tanışın. Pegasoft Ultimate verileriniz arasında sizin için öncelikli olan her bilgiyi koordine eder, çalışma akışınıza göre sıklıkla kullandığınız fonksiyon ve özellikleri hep elinizin altında tutar.

Ultimate
Esneklik

Farklı paketler, lisanslama ücretleri ve kullanım koşulları ile kendinizi yormayın. Pegasoft Ultimate yüzlerce özelliği ve fonksiyonu içerisinde barındıran, en önemlisi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen bir yazılımdır. Bu sayede kullanmadığınız hiçbir özellik için ücret ödemezsiniz. İhtiyaçlarınız değiştikçe yeni bir program satın almadan minimum maliyetlerle ihtiyacınız olan özellikleri içeren modüllerle yazılımınızı yükseltebilirsiniz.

Ultimate
Kullanıcı Deneyimi

Sade ve özelleştirilebilir bir arayüz ve basit çalışma akışı ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi sizi bekliyor. Pegasoft Ultimate’de çalışma alanınızı, menüleri, tabloları, formlar ve veri tabanı sorgulamalarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

30 Günlük Para İade Garantisi!

İşlerinizde mutlak başarı için Pegasoft Ultimate’i deneyin. Üstelik ilk 30 gün ücretsiz! Özel yazılım ve danışmanlık talep eden şirketler için yapılacak geri ödemelerde ek koşullar uygulanabilir.

Teklif Alın