Çözüm Ortaklığı

Become a Partner

Sektördeki en kazançlı iş modellerinden birini sunan, güçlü bir ERP ürünü mü arıyorsunuz? Pegasoft iş ortaklığı programının bir parçası olun ve işlerinizi Ultimate ile büyütün!

25 yıllık bir deneyimin ile tasarladığımız Pegasoft Ultimate ile birçok sektörde, müşterilerinizin taleplerine karşılık verebilirsiniz. Pegasoft İş Ortaklığı programında %100 memnuniyet garantimizdir.

 

Neden Pegasoft İş Ortaklığı?

 

Karlı Kazanç Modeli

Kârlı Kazanç Modeli

Pegasoft ile sektördeki en kârlı kazanç modelinin tadını çıkarın. Başarıya dayalı ödül ve kampanya sistemleriyle kademeli ve devamlı artan kazanç sistematiği ile tanışın.

 

Ücretsiz Eğitimler

Ücretsiz Eğitimler

Eğitiminizi ve sertifikasyonunuzu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tamamlamak için Pegasoft’un ücretsiz eğitimlerine ve Pegasoft Akademi'ye ücretsiz erişim sağlayın.

 

Müşteri Ağı Desteki

Müşteri Ağı Erişimi

Başarılı bir satış yönetimi çözüm ortağı platformundan faydalanın. Bildirim özelliği ile yeni ürünlerin ilk sürümlerine sahip olun ve özel kampanyalardan haberdar olun. Tüm satış, destek ve kazanç sistematiğin tek sistem üzerinden yönetin!

 

Anında Destek

Anında Destek

Müşterilerinize doğru çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışan Profesyonel Hizmet Ekiplerimize öncelikli olarak erişin.

 

Nitelikli Yetkilendirme

Nitelikli Yetkilendirme

Yetkili Satıcı, Yetkili Servis veya her ikisini de kapsayan iş ortağı modellerimiz ile işletmenizin profiline en uygun bayilik modelimiz ile müşterilerinize hizmet verin.

 

Rekabet Yönetimi

Rekabet Yönetimi

Haksız rekabetin her aşamada engellediği Pegasoft ekosistemi içinde güvenle müşterilerinizi ağınızı genişletin.

 

Uygun Fiyat Politikası

Uygun Fiyat Politikası

Uluslararası firmaların ERP ürünleri ile kolayca rekabet edebilen, 1. sınıf mimariye sahip Pegasoft Ultimate ürünümüze piyasadaki en uygun fiyata sahip olun.

 

Pegasoft ailesine katılmak için çözüm ortaklığı formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

 

 

Çözüm Ortağı Başvuru Formu

Çözüm Ortaklığı Kapsamı