Pegasoft Hakkında

Pegasoft

Pegasoft, 1992 yılında aldığı bir kararla, bilişim sektöründe önemli bir misyonu üstlenmiştir. Türkiye’nin coğrafi bölgelerindeki tüm yönetim problemlerini, olumsuz iş yönetimlerini, hâlihazırda bulunan bilgisayar yazılımlarındaki kullanım hatalarını titizlikle incelemiş ve yaklaşık 4 yılda çekirdek modüllerini hazırlamıştır. Bu bilgiler ışığında farklılığı ve kolay kullanım özelliklerini baz alarak, işletmecinin problemlerini çözmeyi amaç edinmiş ve profesyonel bir altyapı ile yazılıma başlamıştır. Sonuç olarak, 25 yıllık birikimle farklı sektörlerdeki kuruluşların farklı ihtiyaçlarına en ideal biçimde cevap verecek şekilde oluşturulmuş; değişim ve gelişimden taviz vermeden, odağında tüketici istek ve ihtiyaçları olan programlar üretmeye devam eder.

 

Kurumsal Bilinç

Kurumsal Bilinç

Kurulduğu günden bu yana profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, hedefleri ve ilkelerinden asla taviz vermeden yaptığı çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başarmıştır. İnsan hakları Pegasoft için önemlidir. Bu konudaki desteğini açıkça ifade etmekten asla çekinmez ve insan haklarına aykırılık arz eden faaliyet/sosyal etkinliklerde bulunmaz. Faaliyet gösterdiği ülkelerin kanun ve geleneklerine uygun olarak hareket eder, bu ülkelerin kalkınmaları için değer yaratır, mali suç ve yolsuzlukla mücadele için gereken desteği verir.

 

25 Yıllık Deneyim

25 Yıllık Deneyim

Uzmanlıkla dolu 25 yılı geride bırakırken uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerimizin sentezinden oluşan hizmet anlayışımız ile hizmet vermenin onuru yaşamaktayız. Müşteri isteklerine kulak vererek ihtiyaçların etkin analizi ile çözüm üretiriz.Doğru stratejiyle hedef kitleye hızlı ulaşmak için verimli ve doğru iş üretmekteyiz. Gelecektede durmayı hiç düşünmüyoruz.Yazılımlarımıza ve insan güçümüze yapacağımız yatırımlar ile deneyimlerimize değer katmaya devam edeceğiz. 

 

Ölçeklendirilebilir Hizmet

Ölçeklenebilir Hizmet

Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızdaki önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Hizmet ölçülebilirse değerlidir anlayışıyla hareket edip ve bunun için var güçümüzle çalışıyoruz Yarının teknolojisini bugünden kullanıyoruz. Güçlü ekibimiz ve sağlam alt yapımız sayesinde müşteri memnuniyetimizi en üs seviyede tutmaktayız.Dinamik yapımız sayesinde günün ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmekteyiz.

 

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşterilere Karşı Sorumluluklarımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bizden iseklerini en kısa sürede ve doğru bir şekilde çalışır hazırlar ve eksiksiz bir şekilde sunarız. Profesyonel Hizmetlerimizi pegasoft politikaları ve sabit etik kurallarımız ile teknik ve profesyonel kurallara uygun sunarız. Sadece verebileceğimiz hizmetleri sunar, yerine getiremeyeceğimiz taahhütlerden kesinlikle kaçınırız. Hizmetlerimizin karşılığını dürüstlükle belirleyip rapor eder ve böylece kesin bilgilere ulaşmış oluruz. Yapmış olduğumuz işlerimizde ve ilişkilerimizde ilk kuralımız dürüstlüktür. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla dürüstlük ilkesi çerçevesinde hareket ederiz Müşterilerimizin gizli ve özel bilgilerini titizlikle koruruz. Birlikte hareket ettiğimiz şirketlerin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri ifşa etmekten kaçınır, bu bilgileri sadece belirlenen yetkiler çerçevesinde ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşırız.

 

Hukuki Sorumluluklarımız

Hukuki Sorumluluklarımız

Ticari faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin kanun ve kurallarına uygun hareket edip, doğru ve anlaşılabilir bilgiyi ilgili mercilere zamanında ulaştırırız. İşlerimizi yürütürken hiçbir siyasi parti, kamu kurum ve kuruluşu ya da sivil toplum örgütünden herhangi bir çıkar beklemeden tümüne eşit mesafede yaklaşır, bunu kendimize sorumluluk kabul ederek kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı olarak hareket ederiz.