İnsan Kaynakları

Human Resources

Pegasoft; teknoloji ve bilişim sektöründe, müşterilerinin ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunan, yenilikçi bir yazılım firmasıdır. Durmaksızın gelişmekte olan teknolojileri her an takip ederek, müşterilerimizin tüm gereksinimlerini en kapsamlı şekilde karşılayabilen, birbirinden farklı yazılım seçenekleri sunmaktayız.

İnsana ve çalışana değer verme prensibi ile çalışmalarını sürdüren ekibimiz içerisinde; doğru iletişim, farklı bakış açılarına destek verme ve etkili bir çalışma ortamı yaratma gibi unsurlar büyük bir önem taşır. Yazılımlarımızı etkili ve başarılı sonuçlar sağlayacak şekilde üretirken, ekip içerisinde izlediğimiz iş birliği politikasından da ödün vermemekteyiz. Bütün çalışanların kariyerlerine katkı sağlamak amacıyla yürüttüğümüz etkinliklerle ve özenle yarattığımız verimli çalışma ortamıyla, çalışmalarımızda güvenilir ve kaliteli sonuçlara ulaşmaktayız.

Eğitim ve Gelişme

Eğitim & Gelişim

Sunduğumuz çeşitli yazılım seçenekleri, eğitimlerin sıklıkla dâhil edildiği bir çalışma ortamında geliştirilir. Çalışanlarımız, gelişen yazılım teknolojilerini sıkı bir şekilde takip eder ve uygulamakta olduğumuz güncellemeler ve gelişmeler hakkında çok çeşitli eğitimlere tabi tutulur. Çeşitli söyleşiler, toplantılar ve farklı bakış açılarının teşvik edildiği diğer aktivitelerin getirileri ile yaratıcı ve çok yönlü sonuçların alındığı yazılımlara imza atmaktayız.

Ortaya çıkarılan çalışmalarımızın tümü, yeniliklere ve ilerlemelere olanak tanıyan bir iş birliği anlayışı sayesinde yürütülür. Dünya standartlarındaki yazılım araçları üretirken, çalışanlarımızın kariyer yollarındaki adımlarını sağlamlaştırmalarına katkıda bulunmaya da önem göstermekteyiz. İnovasyona her zaman açık ve farklı düşünce yapılarıyla geliştirilen yazılımlar üreten Pegasoft’ta, yürütülen eğitimlerle yaratıcılık her alanda desteklenir.

 

Kurumsal Değerler

Kurumsal Değerler

Pegasoft; müşterilerine ve çalışanlarına saygı duymaya odaklı bir şekilde, çalışma anlayışını çağın getirdiği yeniliklerle uyumlu bir şekilde geliştiren bir yapıya sahiptir. Çalışanlarımıza; eşit hak tanıma ve adil davranış prensiplerinin benimsendiği bir çalışma ortamı sunmaktayız. Her zaman sorumluluk, dürüstlük ve etkili iş bölümü bilinci ile hareket eden ekibimiz, temelinde çalışma ahlakı ve karşılıklı saygı çerçevesi ilkelerinin olduğu bir politika izlemektedir. Kurumsal değerlerimiz altında çalışanlarımız için üretkenliği destekleyen ve yaratıcılığa yer açan, keyifli bir çalışma ortamı yaratarak, her zaman başarılı işlere imza atmayı hedeflemekteyiz.

 

Kurumsal Değerler

Pegasoft’un Avantajları & Fırsatları

Sektörde hem yaratıcı hem de profesyonel bir hizmet vermeyi odak noktasında tutan Pegasoft, çalışanlarının çok çeşitli avantajlardan yararlanmasına olanak tanır. Pegasoft’ta; yazılımda en son gelişmelere uygun, eksiklikleri ortadan kaldırmaya odaklı sektörel çözümler sağlayan hizmetlerimiz üzerinde çalışırken, aynı zamanda kariyerinizi ileri götürmek için adımlar da atabilirsiniz. Potansiyelinizin dikkate alındığı ve gelişiminin desteklendiği bir çalışma ortamında, yapay zekâ çalışmaları gibi güncel konuların da yer aldığı, inovasyona açık projelerin bir parçası olabilirsiniz.

Tüm çalışanlarımızın gelişimlerine ve kariyerlerinde ilerlemelerine katkıda bulunmak ve müşterilerimize aradıkları hizmeti sunabilmek için süreci, ilk aşama olan çalışma ortamından itibaren oldukça verimli tutmaya devam etmekteyiz. Pegasoft olarak yürütmekte olduğumuz faaliyetlerde, hem çalışanlarımız hem de müşterilerimize etkili, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaya gururla devam etmekteyiz.